Filmy

Nowe zdjęcia zza kulis „The Rise of Skywalker” pokazują Imperatora Palpatine’a

Ostatni epizod sagi Skywalkerów podzielił krytyków oraz fanów kosmicznego uniwersum od dnia premiery. Jednym z najczęściej komentowanych elementów filmu pozostaje powrót Imperatora Palpatine’a, w którego po raz kolejny wcielił się Ian McDiarmid. Ukrywany przed premierą powrót głównego złoczyńcy Epizodów I – IX spowodował, że wiele zakulisowych informacji czy grafik koncepcyjnych powiązanych z osobą Imperatora pojawia się długi czas po premierze obrazu.

Do nowych zdjęć z planu Epizodu IX dotarło działające na twitterze konto adamdriveredits. Na pierwszej fotografii możemy zobaczyć prawdopodobnie pierwsze spotkanie Adama Drivera oraz Iana McDiarmida podczas kręcenia sceny, w której Kylo Ren spotyka na Exegolu odrodzonego Imperatora. Z kolei drugie zdjęcie przedstawia reżysera i współscenarzystę J.J. Abramsa, udzielającego wskazówek Adamowi Driverowi oraz Daisy Ridley (Rey) przed starciem z Imperatorem.

Jakie jest Wasze zdanie o The Rise of Skywalker po ponad roku od premiery? Dajcie znać w komentarzach!

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.