SerialeWydarzenia

Gina Carano zwolniona z „The Mandalorian” i innych projektów Lucasfilmu

Gorąca atmosfera wokół Giny Carano – aktorki wcielającej się w postać Cary Dune w serialu The Mandalorian – utrzymywała się od kilku miesięcy. Wszystko za sprawą jej aktywności w social mediach, w których nie stroniła od denializmu pandemii, szydzenia z noszenia maseczek, wyśmiewania osób innych orientacji czy zaangażowania w niedawne wybory prezydenckie w USA. To ostatnie stało się jej ostateczną zgubą.

Wczoraj na jednym ze swoich kont udostępniła bowiem zdjęcie przedstawiające Żydów w trakcie II wojny światowej oraz fragment tekstu, w którym mogliśmy znaleźć wspomnienie o przekłamaniu historii, wybielanie Nazistów oraz sugestię, że prześladowania Żydów… niczym nie różnią się od prześladowania za poglądy polityczne. Internet zawrzał i bardzo szybko powstał gwałtownie zyskujący na popularności hashtag #FireGinaCarano. Na efekt nie musieliśmy długo czekać – w nocy pojawiło się oficjalne oświadczenie Lucasfilmu, w którym potwierdzono, że aktorka nie pojawi się w kolejnych sezonach The Mandalorian oraz innych projektach studia (przypuszczalnie mowa tutaj o serialu Rangers of the New Republic).

Na tę chwilę nieznana pozostaje jej rola w tych projektach i czy zwolnienie aktorki wpłynie na prace nad 3. sezonem Mandalorianina, choć według pewnych źródeł jej pozycja była zagrożona od 2 miesięcy.

Podobne posty

7 komentarzy

  1. Mądra kobieta, teraz za mówienie prawdy jest się prześladowanym a wypowiedzi są manipulowane. Komuna znowu szaleje !

  2. „Jakie masz wartości stary? są nowe
    Nikt już nie odróżnia szakali od owiec…”

    Bisz – Czekając Na Barbarzyńców (PIĘKNO I BESTIA EP).

    Osobiście uważam, że nie opłaciło Jej się właśnie dlatego wyjść przed szereg.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.