Wydarzenia

„Gwiezdne wojny” pojawią się na deskach gorzowskiego teatru!

Rzadko mamy okazję pisać o naszym rodzimym podwórku i organizacji imprez związanych z Gwiezdnymi wojnami, dlatego tym bardziej cieszy inicjatywa, z jaką wyszedł Teatr im. Juliusza Osterwy z Gorzowa Wielkopolskiego – o ile sytuacja pandemiczna pozwoli, to tegoroczny Dzień Dziecka uświetni tam spektakl inspirowany kultową Sagą.

Sztuka zatytułowana Opowieść Droida przedstawi nam historię Gooka, który wszystkiego się boi i poprzez swoje działania będzie musiał ten strach przezwyciężyć. Jednym z bohaterów na pewno będzie też postać znana z filmów. Co więcej, spektakl połączy tradycyjną grę aktorską i scenografię z bardziej dynamicznymi i dającymi więcej możliwości lalkami oraz projekcjami multimedialnymi. Autorem scenariusza jest Cezary Żołyński – jeden z aktorów pracujących we wspomnianym teatrze, a prywatnie ogromny fan Gwiezdnych wojen i członek osławionego na całym świecie Legionu 501.

Więcej o sztuce oraz jej autorze możecie przeczytać tutaj.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.