Seriale

Finałowy sezon „Wojen klonów” z nominacją do nagrody Gildii Producentów

Od czasu, gdy z ogromnym zaciekawieniem zapoznawaliśmy się z odcinkami wieńczącymi animowany serial Gwiezdne wojny: Wojny klonów, minął już niemal cały rok. Finałowy sezon bynajmniej nie odszedł jednak w tym czasie w zapomnienie – wczoraj ogłoszono nominacje do trzech kategorii nagród Amerykańskiej Gildii Producentów poświęconych osiągnięciom telewizyjnym, a ostatnie 12 odcinków The Clone Wars znalazło się w jednej z nich.

Jest to kategoria, z umieszczeniem w której Wojen klonów część fanów zapewne chętnie będzie polemizować – chodzi bowiem o kategorię „Najlepszy program dla dzieci” („Outstanding Children’s Program”). Gwiezdowojenna produkcja zmierzy się w niej z Animaniacs, Carmen Sandiego, Looney Tunes Cartoons oraz The Power of We: A Sesame Street Special. Zwycięski tytuł poznamy 20 marca.

Siódmy sezon The Clone Wars oglądać można za pośrednictwem Disney+. Platforma streamingowa nie jest jednak jeszcze dostępna na polskim rynku.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.