Seriale

Katee Sackhoff chciałaby zobaczyć Pre Vizslę w produkcji aktorskiej Star Wars

Bo-Katan Kryze bez wątpienia była jedną z gwiazd najnowszego sezonu The Mandalorian, a wcielająca się w nią Katee Sackhoff (która podkładała również głos postaci w ramach seriali animowanych) swoim występem podbiła serca fanów. Popularność artystki rośnie wykładniczo od czasu jej debiutu w ramach gwiezdnowojennej produkcji live-action, w związku z czym wiele osób chce poznać jej pomysły na rozwój uniwersum. Jeden z nich mogliśmy poznać przy okazji niedawnej wypowiedzi aktorki.

Katee wzięła udział w wydarzeniu Topps WinterCon. Na pytanie o to, jaką postać z seriali animowanych chciałaby zobaczyć w wersji aktorskiej, odparła:

„Myślę, że fajnie byłoby zobaczyć coś związanego z Pre Vizslą.”

Podobnie jak Bo-Katan, Pre Vizsla także jest postacią wywodzącą się z animacji, bowiem pojawił się w serialu Wojny klonów równolegle z bohaterką graną przez Sackhoff. Był Mandalorianinem i dowódcą Straży Śmierci – grupy radykałów, którzy sprzeciwiali się pacyfistycznym rządom siostry Bo-Katan, Satine Kryze. Swego czasu dzierżył Darksaber, będący jednym z MacGuffinów 2. sezonu The Mandalorian. Jako ciekawostkę warto dodać, że głosu udzielał mu obecny producent i scenarzysta przygód Dina Djarina – Jon Favreau.

Sackhoff rozwinęła swoją wypowiedź w dalszej części rozmowy.

„To był tak świetny wątek fabularny dla Bo i jednocześnie interesujące spojrzenie dla fanów, którzy nie widzieli Wojen klonów ani Rebeliantów, ponieważ Bo-Katan niekoniecznie zaczynała po właściwej stronie barykady. Wcześniej tak myślała, więc poleciłabym ludziom wrócić i obejrzeć Wojny klonów – sądzę, że dzięki temu zrozumieją, o czym mówię. To czas z Vizslą jest moim zdaniem ważny dla jej przemiany i drogi, którą przeszła. Bardzo chciałabym to zobaczyć.”

Głębsze ukazanie wspólnej historii Bo-Katan i Pre Vizsli w wersji aktorskiej z pewnością stanowi ciekawą koncepcję, która mogłaby być dobrym pretekstem, by powrócić do ery Prequeli. Pozostaje jedynie pytanie, kto mógłby się wcielić w rolę przywódcy Straży Śmierci… Macie jakieś pomysły? Podzielcie się nimi w komentarzach!

Źródło: ComicBook.com

Podobne posty

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.