Filmy

Daisy Ridley jeszcze powróci do roli Rey Skywalker? „Nigdy nie mów nigdy”

Od zakończenia trylogii Sequeli i tym samym historii jej głównej bohaterki minął już ponad rok. Jak jednak dobrze wiadomo, w świecie Gwiezdnych wojen furtki na kontynuacje wątków pozostają otwarte, nawet gdy wydaje się to nieszczególnie możliwe. Czy istnieje zatem szansa, że w przyszłości zobaczymy jeszcze Rey? Zdaniem aktorki wcielającej się w postać, nie można tego wykluczyć.

W wywiadzie udzielonym portalowi Movieweb, Daisy Ridley przyznała, że nie ma nic przeciwko ewentualnemu powrotowi do roli w uniwersum Star Wars, ale jak na razie woli pozostawić odległą galaktykę do dyspozycji innych postaci i ich opowieści.

„Cóż, nigdy nie mów nigdy… Zawsze będę otwarta na powrót. Ale jednocześnie piękną rzeczą jest ten wspaniały, ogromny świat ze wszystkimi historiami, które dopiero muszą zostać opowiedziane. Wydaje mi się, że przed potencjalnym powrotem jest jeszcze wiele fajnych rzeczy do zrobienia. Na ten moment się pożegnałam.”

Tymczasem aktorkę już wkrótce będzie można zobaczyć w dystopijnym filmie science-fiction Chaos Walking, gdzie wystąpiła u boku między innymi Toma Hollanda i Madsa Mikkelsena.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.