Seriale

Dee Bradley Baker zapowiada dramatyczną i satysfakcjonującą historię w „The Bad Batch”

clone-wars-bad-batch.jpg

Do premiery najnowszej animacji LucasfilmuThe Bad Batch – pozostały już tylko 2 miesiące. Nic więc dziwnego, że powoli rusza machina marketingowa i zaczynają pojawiać się pierwsze wywiady związane z promocją produkcji. Jednego z nich udzielił głos wszystkich serialowych klonów, czyli Dee Bradley Baker.

Aktor w bardzo ciepłych słowach wypowiadał się przede wszystkim o głównym reżyserze Bradzie Rau oraz scenarzystce Jennifer Corbett.

„To wspaniale napisana historia. Brad i Jennifer są bardzo mądrzy oraz naprawdę kochają Gwiezdne wojny. Są wszystkim tym, czego fani chcieliby dla najlepszego doświadczenia tej marki.”

Co więcej, aktor wypowiedział się na temat samej historii przedstawionej w serialu. O fabule nic się nie dowiedzieliśmy, poza tym, że fani uważnie oglądający finał The Clone Wars mogą zgadnąć, w którym miejscu rozpocznie się akcja nowej animacji.

„Serial bierze to, co najlepsze w Wojnach klonów i wprowadza to na kolejny poziom głębi i odlotowości. To prawdziwe Gwiezdne wojny w najlepszym tego określenia znaczeniu… Historia jest bardzo dramatyczna i satysfakcjonująca w zasadzie dla każdego, nieważne w jakim stopniu zna Star Wars – ale jest szczególnie dobra, jeśli kochacie to uniwersum.”

The Bad Batch zadebiutuje na platformie Disney+ w Dzień Gwiezdnych wojen, czyli 4 maja. Kolejne odcinki będą pojawiać się co piątek (począwszy od 7 maja).

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.