Seriale

Indira Varma dołącza do obsady „Obi-Wana Kenobiego”!

indira-varma-star-wars-kenobi-1.jpg

Choć o planach na wyprodukowanie serii live-action o brodatym Mistrzu Jedi wiemy już od dłuższego czasu, a nagrania do serialu mają rozpocząć się lada moment, cały czas niewiele wiadomo o tym, czego powinniśmy się po nim spodziewać. Do niedawna oficjalnie wiedzieliśmy tylko tyle, że spora część akcji będzie rozgrywać się na Tatooine i chronologicznie osadzona zostanie pomiędzy Zemstą Sithów a Nową nadzieją. Nieco później światło dziennie ujrzała informacja o tym, iż w roli Dartha Vadera wystąpi Hayden Christensen (Anakin Skywalker w trylogii Prequeli), za to teraz okazuje się, że do obsady Kenobiego dołączyła kolejna interesująca postać.

Jak donosi portal Deadline, załoga gwiezdnowojennej produkcji wzbogaciła się o Indirę Varmę. Widzom seriali telewizyjnych aktorka może być znana chociażby z roli Ellarii Sand w Grze o tron czy Niobe w serii Rzym.

Na ten moment nie wiemy, w kogo mogłaby wcielić się artystka w ramach Gwiezdnych wojen ani czy jej rola w ogóle będzie znacząca, jednak można podejrzewać, że na tyle rozpoznawalnej aktorki nie zatrudnia się po to, by wystąpiła gdzieś na trzecim planie.

W sieci oczywiście pojawiają się już domysły odnośnie możliwych ról Indiry. Największą popularnością cieszą się te, które wskazują na członkinię Inkwizycji, natomiast równie dobrze Varma może zagrać zwyczajną mieszkankę pustynnej planety, która przypadkiem zna Obi-Wana. Na ten moment są to jednak wyłącznie domysły, zatem zalecamy zbytnio się do nich nie przywiązywać.

Premierę Obi-Wana Kenobiego przewiduje się na 2022 rok. Serial oczywiście będzie dystrybuowany za pośrednictwem platformy Disney+, zaś w roli Mistrza Jedi ponownie zobaczymy Ewana McGregora.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.