Fanmade

Fani zbudowali model statku głównego bohatera „The Mandalorian” w skali 1:1! Zobaczcie niesamowite dzieło

Choć usługa streamingowa, za pośrednictwem której dystrybuowany jest pierwszy serial aktorski Star Wars, nie jest jeszcze powszechnie dostępna, The Mandalorian i tak stał się globalnym fenomenem. Zbyt dobrze wiemy z własnego doświadczenia, iż produkcji Disney+ oficjalnie nie można obejrzeć choćby w Polsce. Jak jednak dobrze wiemy, dla większości fanów Gwiezdnych wojen była to pewna niedogodność, ale bynajmniej nie poważny problem, a projekt znany i popularny jest na całym świecie. Nie należy się więc dziwić, że nie inaczej sytuacja wygląda za wschodnią granicą, gdzie entuzjaści serialu ukończyli interesujące przedsięwzięcie.

W Jakucku (północno-wschodnia Syberia) powstała replika Razor Cresta – statku kosmicznego, którym do szóstego odcinka 2. sezonu główny bohater The Mandalorian przemierzał odległą galaktykę. Model ma 14 metrów długości, 10 metrów szerokości oraz 4 metry wysokości, a waży ponad tonę. Powstawać zaczął w grudniu ubiegłego roku i niedawno wystawiony został na pokaz. Statek co prawda nie lata, a jego transport wymaga rozłożenia go na mniejsze segmenty, ale w jego wnętrzu znaleźć można też odwzorowanie kokpitu. Dokładniej zresztą wszystkiemu możecie przyjrzeć się samodzielnie dzięki poniższym materiałom z mediów społecznościowych twórców modelu (gdzie swoją drogą odnajdziecie również zdjęcia i nagrania z czasu realizacji projektu).

W The Mandalorian Razor Crest niestety już się nie pojawi, jednak najwyraźniej nie przepadł na zawsze. Efekty wysiłku fanów z Rosji są godne ogromnego podziwu – widać, że Moc jest w nich wyjątkowo silna!

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.