Seriale

Mena Massoud sugeruje potwierdzenie swojego angażu do roli Ezry Bridgera

Plotki na temat debiutu Ezry Bridgera – głównego bohatera animowanego serialu Rebelianci – w projekcie aktorskim dochodziły do nas już od dłuższego czasu. Coraz bardziej prawdopodobne zaczęły wydawać się, gdy dowiedzieliśmy się o planowanym przeniesieniu do formatu live action Ahsoki Tano, a jeszcze bardziej, gdy po występie postaci w The Mandalorian ogłoszono, iż powstanie samodzielny spin-off jej poświęcony. Kilka tygodni temu donoszono nawet, że rola Ezry została już obsadzona i zobaczymy w niej Menę Massouda. Teraz sam aktor zdaje się potwierdzać przecieki.

W poście na Instagramie zamieścił bowiem dość nietypowe zdanie opisu: „Hey, just so you know, when I escape I won’t hurt any of you.” Jak błyskawicznie zauważono, nie jest to jednak zdanie przypadkowe – to kwestia, którą w jednym z odcinków Rebeliantów wypowiedział Ezra Bridger.

Oczywiście wciąż nie jest to oficjalne potwierdzenie wieści, natomiast zdecydowanie mamy już do czynienia z wyraźną sugestią. Wygląda na to, że w tym momencie ogłoszenie obsadzenia Meny Massouda przez Lucasfilm jest jedynie kwestią czasu. Co ciekawe, nie mamy w tym momencie pewności, w jakim projekcie zobaczymy aktorską wersję Ezry – początkowo zakładano, iż bohater pojawi się w Ahsoce, jednak okazuje się, że może chodzić o osobny projekt współdzielony z Wielkim Admirałem Thrawnem.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.