Seriale

Mena Massoud sugeruje potwierdzenie swojego angażu do roli Ezry Bridgera

Plotki na temat debiutu Ezry Bridgera – głównego bohatera animowanego serialu Rebelianci – w projekcie aktorskim dochodziły do nas już od dłuższego czasu. Coraz bardziej prawdopodobne zaczęły wydawać się, gdy dowiedzieliśmy się o planowanym przeniesieniu do formatu live action Ahsoki Tano, a jeszcze bardziej, gdy po występie postaci w The Mandalorian ogłoszono, iż powstanie samodzielny spin-off jej poświęcony. Kilka tygodni temu donoszono nawet, że rola Ezry została już obsadzona i zobaczymy w niej Menę Massouda. Teraz sam aktor zdaje się potwierdzać przecieki.

W poście na Instagramie zamieścił bowiem dość nietypowe zdanie opisu: „Hey, just so you know, when I escape I won’t hurt any of you.” Jak błyskawicznie zauważono, nie jest to jednak zdanie przypadkowe – to kwestia, którą w jednym z odcinków Rebeliantów wypowiedział Ezra Bridger.

Oczywiście wciąż nie jest to oficjalne potwierdzenie wieści, natomiast zdecydowanie mamy już do czynienia z wyraźną sugestią. Wygląda na to, że w tym momencie ogłoszenie obsadzenia Meny Massouda przez Lucasfilm jest jedynie kwestią czasu. Co ciekawe, nie mamy w tym momencie pewności, w jakim projekcie zobaczymy aktorską wersję Ezry – początkowo zakładano, iż bohater pojawi się w Ahsoce, jednak okazuje się, że może chodzić o osobny projekt współdzielony z Wielkim Admirałem Thrawnem.

1 komentarz

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.