Seriale

[Plotka] Sophie Thatcher i Jordan Bolger jednak w 3. sezonie „The Mandalorian”, a nie „The Book of Boba Fett”

thatcher-bolger-the-mandalorian-1.jpg

W listopadzie ubiegłego roku podawaliśmy informację na temat castningów Sophie Thatcher i Jordana Bolgera do ról w serialu The Book of Boba Fett. Jednak według najnowszych przecieków dwójka nowych aktorów nie dołączyły do uniwersum Star Wars u boku Boby Fetta, jak wcześniej sądzono, lecz Dina Djarina. Nastąpić ma to oczywiście w ramach realizowanego już 3. sezonu The Mandalorian. Ich bohaterowie noszą imiona Drash (kobieta) i Skad (mężczyzna).

Informacja o nowych postaciach pojawiła się niedawno na stronie Murphy’s Multiverse. Prowadzony przez Charlesa Murphy’ego portal znany jest z potwierdzających się przecieków dotyczących różnych produkcji od Marvel Studios i nie tylko. To on na długo przed oficjalnym ogłoszeniem podał, iż Peyton Reed będzie jednym z reżyserów 2. sezonu The Mandalorian. Tym razem ujawnił fanom, gdzie ostatecznie zobaczymy Drash i Skada jako nowych bohaterów Gwiezdnych wojen.

Role „Drash” i „Skad” są przewidziane dla drugoplanowych postaci z brytyjskim akcentem, kobiety i mężczyzny, oboje w wieku od osiemnastu do dwudziestu kilku lat. (…) Możemy już potwierdzić, że te postacie pojawią się jednak u boku Dina Djarina, w którego wciela się Pedro Pascal w ramach trzeciego sezonu The Mandalorian.

Wciąż nie wiemy o nowych postaciach zbyt wiele, jednak według Murphy’ego prawdopodobnie mają zastąpić dotychczasowych kompanów łowcy nagród – Carę Dune i Greefa Kargę. Drash ma być skupioną na sobie buntowniczką, podobnie jak wysportowany i nieufny Skad. Co ciekawe, finalnie tylko jeden z dwójki aktorów rzeczywiście jest pochodzenia brytyjskiego, choć wstępnie wymagano tego od kandydatów do obu ról.

Ostatecznie portale Deadline i Illuminerdi potwierdziły, że w nowych rolach zostali obsadzeni Sophie Thatcher (znana między innymi z produkcji Prospect i When the Street Lights Go On) oraz Jordan Bolger (mogliśmy zobaczyć go w Peaky Blinders, The 100 i Tom and Jerry). Jako Drash i Skada będziemy mogli oglądać ich prawdopodobnie wiosną 2022 roku, kiedy to ma nastąpić premiera 3. sezonu The Mandalorian na Disney+.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.