Książki i komiksy

Zapowiedziano książkę inspirowaną jednym z nadchodzących seriali Star Wars

Jak dowiedzieliśmy się w grudniu, przyszłość świata Gwiezdnych wojen na Disney+ będzie bardzo bogata. Jednym z zapowiedzianych wówczas projektów jest tytuł dość nietypowy – serial Visions mający stanowić zbiór krótkometrażowych filmów animowanych zrealizowanych w stylistyce anime. Na tym jednak nie skończy się wkład produkcji w uniwersum Star Wars.

Okazuje się bowiem, iż powstaje również powieść zainspirowana jedną z historii, które zobaczymy w ramach Visions. Książka Ronin autorstwa Emmy Mieko Candon nie ma jednak być beletryzacją krótkometrażówki, a całkowicie oryginalną opowieścią dla której odcinek nadchodzącego serialu stanowić będzie podstawy.

Ronin ma trafić do sprzedaży 12 października. Serial Star Wars: Visions debiutować na Disney+ ma jeszcze w tym roku, a jego emisja prawdopodobnie rozpocznie się jeszcze zanim powieść nim inspirowana dostępna będzie na rynku.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.