Książki i komiksy

Pojawiły się nowe zapowiedzi oraz grafiki z ery The High Republic

the-high-republic-show-2-1.jpg

Wczoraj wieczorem do sieci trafił drugi odcinek prowadzonego przez Krystinę Arielle serialu The High Republic Show, który ma przybliżyć fanom nie tylko samą erę, ale też proces jej tworzenia. Nie zabrakło kilku interesujących informacji oraz zapowiedzi kolejnego projektu w ramach Wielkiej Republiki!

W najnowszym odcinku znajdziemy krótkie podsumowanie wydarzeń z książki Into the Dark oraz komiksów Marvela i IDW, odpowiedzi na pytania widzów, a także kolejną animację prezentującą bohaterów najnowszej ery – tym razem był to klan San Tekka, uznana rodzina podróżników, zajmująca się głównie mapowaniem szlaków nadprzestrzennych. Sporą część odcinka poświęcono także na wywiady. Z autorami – Claudią Gray oraz Danielem José Olderem – rozmawiano między innymi na temat tego, jak ich historie z ery The High Republic wpisują się w te już poznane. Z kolei Michael Siglain razem z autorami grafik koncepcyjnych opowiadał o tworzeniu wizualnej strony projektu.

Nie zabrakło także zapowiedzi – jesienią na rynku pojawi się słuchowisko Tempest Runner, którego scenariusz napisze Cavan Scott. Fabuła skoncentruje się na Lournie Dee – jednej z przywódców Nihilów. Fani tradycyjnego zapoznawania się z literaturą nie powinni się martwić – dotychczas wydawane słuchowiska jakiś czas później zawsze pojawiały się w wersji drukowanej. Zaprezentowano także okładkę 7. zeszytu komiksu The High Republic od Marvela, której fragment możecie zobaczyć na obrazku tytułowym. Możemy zobaczyć na niej… czerwony miecz świetlny.

Tradycyjnie pokazano też grafiki przedstawiające nowych bohaterów – po raz pierwszy poznaliśmy wygląd Cohmaca Vitusa i Affie Hallow, bohaterów Into the Dark. Poznaliśmy także Sylvestri Yarrow – główną bohaterkę nadciągającej książki Justiny Ireland Out of the Shadows. Ujawniono także wygląd stwora Nihilów – bogarantha – który pojawi się w kolejnym zeszycie The High Republic Adventures. Z kolei na oficjalnej stronie projektu pojawiły się infografiki pozwalające zorientować się w relacjach między bohaterami, a także z osią czasu.

Wspomniany materiał wideo, do którego obejrzenia gorąco zachęcamy, znajdziecie poniżej:

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.