Seriale

Aktorka z obsady „Obi-Wana Kenobiego” zdradza, że jej postać korzysta z miecza świetlnego

obi-wan-kenobi-inquisitor-disney-plus-1-1.jpg

Wczoraj po południu Lucasfilm opublikował oficjalną listę głównej obsady nadchodzącego miniserialu o przygodach Obi-Wana Kenobiego, gdzie znalazło się kilka znanych, jak i parę nowych nazwisk dla świata Gwiezdnych wojen. Jedną z osób należących do ostatniej z wymienionych grup jest Moses Ingram, która niedługo po ujawnieniu listy aktorów zdradziła na Instagramie bardzo interesującą informację odnośnie granej przez siebie postaci.

Jak ujawniła aktorka w opublikowanym poście, jej bohaterka korzysta z miecza świetlnego.

Informacja sama w sobie nie wnosi zbyt wiele, bowiem od dawna wiemy, że w okresie pomiędzy Zemstą Sithów a Nową nadzieją żyło całkiem sporo użytkowników mieczy świetlnych, lecz nabiera większego znaczenia, gdy połączymy ją z domysłami, iż w serialu o brodatym Jedi pojawią się imperialni Inkwizytorzy. Obsadzenie Moses Ingram właśnie w roli z łowczyni ocalałych Jedi miałoby sporo sensu z punktu widzenia fabuły oraz okresu, w jakim rozgrywają się wydarzenia Obi-Wana Kenobiego.

Pozostaje jedynie pytanie, w kogo konkretnie mogłaby wcielić się artystka. Niewykluczone, że będzie to jedna ze znanych już Inkwizytorek, jak chociażby Siódma Siostra, której animowaną wersję spotkaliśmy w ramach serii Rebelianci. Równie prawdopodobne jest jednak, iż będzie to zupełnie nowa postać, niewystępująca dotąd w żadnym innym dziele spod szyldu Star Wars.

Zdjęcia do produkcji o losach Kenobiego ruszą już w kwietniu bieżącego roku. W roli głównej wystąpi oczywiście Ewan McGregor, zaś serial przypuszczalnie pojawi się na Disney+ pod koniec przyszłego roku.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.