Seriale

Mamy nowy zwiastun „The Bad Batch”! Powracają Rex i Saw Gerrera

Do sieci trafił właśnie najnowszy zwiastun nadchodzącej animacji The Bad Batch. Produkcja przedstawi losy tytułowej grupy, którą mogliśmy poznać w ostatnim sezonie Wojen klonów, w okresie tuż po Zemście Sithów.

W zwiastunie możemy zobaczyć członków Bad Batch na Kamino, gdzie prezentują swoje umiejętności Tarkinowi, i gdzie do oddziału dołącza dziecko znane jako Omega. Poza tym widzimy między innymi planetę pod kontrolą Zygerrian, samego kapitana Rexa, znaną z The Mandalorian Fennec Shand, a także Sawa Gerrerę, dla którego będzie to już występ w trzeciej animacji. Nie przedłużąjąc, wspomniany trailer znajdziecie poniżej.

Opublikowano także oficjalny plakat produkcji:

bad-batch-poster-1.jpg

Specjalnym, 70-minutowym odcinkiem serial zadebiutuje w Dniu Gwiezdnych wojen, czyli we wtorek 4 maja. Kolejne epizody będą publikowane na platformie Disney+ co piątek.

Podobne posty

6 komentarzy

  1. Crosshair pokazuje się tylko na Kamino więc stawiam że coś się tam wydarzy że go później zabraknie – zdradzi lub Tarkin go porwie. Ogólnie zapowiada się solidnie a jak miałbym się do czegoś przyczepić to do oprawy – animacja jest spoko ale kolory są takie nijakie i szare że aż oczy bolą.

  2. Dziecko „Omega”!? Kurła mać. Po co? Zawsze muszą być dzieci w Gwiezdnych Wojnach? Tak samo jak konie i cytyjąca klayka, Dakanna „szkoda, że nie na rowerach” xD

    Genialnie Mnie kupiło jedno z ujęć jak Tarkin wysiada z przyboczną armią swoich czerwonych klonów z frachtowca <3 WoW!!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.