Seriale

[Plotka] Główny bohater „The Mandalorian” pojawi się w serialu o Bobie Fetcie

Za nami już dwa sezony pierwszego serialu aktorskiego Star Wars. Serie odcinków debiutowały w odstępie około roku, jednak na kolejną będziemy musieli zaczekać dłużej – końcówka bieżącego roku zarezerwowana jest bowiem dla spin-offu The Mandalorian poświęconego postaci Boby Fetta. Niewykluczone jednak, iż pomimo tego i tak ponownie zobaczymy Dina Djarina „w terminie”.

Jak bowiem donosi portal Cinelinx, postać Pedro Pascala ma pojawić się w The Book of Boba Fett. Nie jesteśmy co prawda w stanie potwierdzić wiarygodności serwisu, natomiast sama informacja wydaje się dość prawdopodobna. To The Mandalorian przywrócił uniwersum Gwiezdnych wojen Bobę Fetta, a jego serial opisywany był przez samych twórców jako kolejny rozdział tej samej historii osadzonej w tym świecie. Nie należy spodziewać się jednak dużej roli Dina Djarina – przywoływany przez nas artykuł zaznacza nawet, że najpewniej będzie to krótki występ.

The Book of Boba Fett ma trafić na Disney+ w grudniu tego roku.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.