Seriale

Wyciekł opis oraz szczegóły serialu „Star Wars: Ahsoka” – obecność Ezry i Thrawna coraz bardziej prawdopodobna

star-wars-ahsoka-ezra-thrawn-synopsis-1.jpg

Po ogromnym sukcesie, jakim były oba sezony The Mandalorian emitowane na platformie Disney+, Lucasfilm przygotowuje się do kolejnej ofensywy, której motorem napędowym będą nowe seriale z uniwersum Gwiezdnych wojen. Pośród niedawnych zapowiedzi samodzielnych seriali pokroju Obi-Wana Kenobiego, Andora czy Lando, znalazło się również miejsce dla nieco ściślej ze sobą powiązanych spin-offów przygód Dina Djarina.

The Mandalorian, The Book of Boba Fett, Rangers of the New Republic i Ahsoka mają posiadać sporo wspólnych mianowników, zarówno pod kątem fabularnym, jak i występujących tam bohaterów. Podczas gdy Księga Boby Fetta znajduje się już na zaawansowanym etapie produkcji (premiera tytułu zaplanowana jest na grudzień tego roku), a twórcy Rangers of the New Republic starają się znaleźć nowy punkt zaczepienia po zwolnieniu Giny Carano, Star Wars: Ahsoka powoli, acz stabilnie nabiera kształtów – tytuł prawdopodobnie niebawem zyska (lub już zyskał) kolejnych członków głównej obsady.

Tak przynajmniej wynika z najnowszego przecieku dotyczącego ostatniej z wymienionych produkcji, który udostępnił na swoim Patreonie uznany branżowy insider, DanielRPK. Wyciek ujawnia, że twórcy nadchodzącego spin-offu The Mandalorian poszukują aktora, który wcieli się w postać Boki, około 30-letniego mężczyzny o młodzieńczym wyglądzie. Bohater opisywany jest jako zdecydowany, niezależny i posiadający cechy przywódcze. Lucasfilm poszukuje do tej roli aktorów z Bliskiego Wschodu, Afryki, wysp Pacyfiku, Czarnych, mieszanych etnicznie lub Karaibów.

Dodatkowo we wpisie widnieje informacja, iż poszukiwany jest mężczyzna w wieku od 40 do 60 lat, dowolnego pochodzenia etnicznego, który mógłby wcielić się w postać Morai. Preferowane są osoby z talentem do akcentów, które poradzą sobie ze złożoną rolą postaci o podejrzanej naturze.

Chociaż nie jest to wprost potwierdzone, prawdopodobnie dwie opisane wyżej role zostały ukryte za fałszywymi imionami, a w rzeczywistości dotyczą aktorskich wersji bohatera Rebeliantów, Ezry Bridgera, oraz Wielkiego Admirała Thrawna.

Twórcy Ahsoki poszukują również aktorów-żołnierzy w wieku od 20 do 60 lat, bez preferencji odnośnie pochodzenia etnicznego czy płci. Twarze aktorów będą zakryte maskami, co sugeruje, że chodzi o szturmowców Imperium.

Na koniec DanielRPK zdradza również krótki opis serialu:

„Ahsoka Tano (Rosario Dawson) poluje na Wielkiego Admirała Thrawna w nadziei, że pomoże jej on zlokalizować zaginionego Ezrę Bridgera, młodego Jedi, który zniknął wraz z Thrawnem wiele lat temu”.

Powyższe informacje, jeśli oczywiście są prawdziwie, stanowią kolejne potwierdzenie, iż w serii o Ahsoce Tano pojawią się Ezra Bridger i Thrawn. O ile casting niebieskolicego Chissa nie jest jeszcze zbyt pewny, to z dużą dozą prawdopodobieństwa rola Ezry została już obsadzona, a wcielić ma się w niego Mena Massoud, o czym pisaliśmy na naszych łamach jakiś czas temu.

Produkcja Star Wars: Ahsoki ma rozpocząć się jeszcze w tym roku. Data debiutu na Disney+ nie jest jeszcze znana, jednak można podejrzewać, że będą to okolice końca 2022 lub początek 2023 roku.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.