Seriale

Wyciekł opis oraz szczegóły serialu “Star Wars: Ahsoka” – obecność Ezry i Thrawna coraz bardziej prawdopodobna

Po ogromnym sukcesie, jakim były oba sezony The Mandalorian emitowane na platformie Disney+, Lucasfilm przygotowuje się do kolejnej ofensywy, której motorem napędowym będą nowe seriale z uniwersum Gwiezdnych wojen. Pośród niedawnych zapowiedzi samodzielnych seriali pokroju Obi-Wana Kenobiego, Andora czy Lando, znalazło się również miejsce dla nieco ściślej ze sobą powiązanych spin-offów przygód Dina Djarina.

The Mandalorian, The Book of Boba Fett, Rangers of the New Republic i Ahsoka mają posiadać sporo wspólnych mianowników, zarówno pod kątem fabularnym, jak i występujących tam bohaterów. Podczas gdy Księga Boby Fetta znajduje się już na zaawansowanym etapie produkcji (premiera tytułu zaplanowana jest na grudzień tego roku), a twórcy Rangers of the New Republic starają się znaleźć nowy punkt zaczepienia po zwolnieniu Giny Carano, Star Wars: Ahsoka powoli, acz stabilnie nabiera kształtów – tytuł prawdopodobnie niebawem zyska (lub już zyskał) kolejnych członków głównej obsady.

Tak przynajmniej wynika z najnowszego przecieku dotyczącego ostatniej z wymienionych produkcji, który udostępnił na swoim Patreonie uznany branżowy insider, DanielRPK. Wyciek ujawnia, że twórcy nadchodzącego spin-offu The Mandalorian poszukują aktora, który wcieli się w postać Boki, około 30-letniego mężczyzny o młodzieńczym wyglądzie. Bohater opisywany jest jako zdecydowany, niezależny i posiadający cechy przywódcze. Lucasfilm poszukuje do tej roli aktorów z Bliskiego Wschodu, Afryki, wysp Pacyfiku, Czarnych, mieszanych etnicznie lub Karaibów.

Dodatkowo we wpisie widnieje informacja, iż poszukiwany jest mężczyzna w wieku od 40 do 60 lat, dowolnego pochodzenia etnicznego, który mógłby wcielić się w postać Morai. Preferowane są osoby z talentem do akcentów, które poradzą sobie ze złożoną rolą postaci o podejrzanej naturze.

Chociaż nie jest to wprost potwierdzone, prawdopodobnie dwie opisane wyżej role zostały ukryte za fałszywymi imionami, a w rzeczywistości dotyczą aktorskich wersji bohatera Rebeliantów, Ezry Bridgera, oraz Wielkiego Admirała Thrawna.

Twórcy Ahsoki poszukują również aktorów-żołnierzy w wieku od 20 do 60 lat, bez preferencji odnośnie pochodzenia etnicznego czy płci. Twarze aktorów będą zakryte maskami, co sugeruje, że chodzi o szturmowców Imperium.

Na koniec DanielRPK zdradza również krótki opis serialu:

„Ahsoka Tano (Rosario Dawson) poluje na Wielkiego Admirała Thrawna w nadziei, że pomoże jej on zlokalizować zaginionego Ezrę Bridgera, młodego Jedi, który zniknął wraz z Thrawnem wiele lat temu”.

Powyższe informacje, jeśli oczywiście są prawdziwie, stanowią kolejne potwierdzenie, iż w serii o Ahsoce Tano pojawią się Ezra Bridger i Thrawn. O ile casting niebieskolicego Chissa nie jest jeszcze zbyt pewny, to z dużą dozą prawdopodobieństwa rola Ezry została już obsadzona, a wcielić ma się w niego Mena Massoud, o czym pisaliśmy na naszych łamach jakiś czas temu.

Produkcja Star Wars: Ahsoki ma rozpocząć się jeszcze w tym roku. Data debiutu na Disney+ nie jest jeszcze znana, jednak można podejrzewać, że będą to okolice końca 2022 lub początek 2023 roku.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.