Seriale

[Plotka] Bohater „The Mandalorian” pojawi się w „The Book of Boba Fett” ze statkiem z Prequeli

Za nami już cztery odcinki nowego serialu aktorskiego Star Wars, czyli Księgi Boby Fetta. Oznacza to, że pozostały jeszcze tylko trzy epizody. A na ich przestrzeni, jeśli wierzyć ostatnim doniesieniom, zobaczyć możemy pewną znaną twarz. Cóż, może niekoniecznie twarz, ale przynajmniej znany hełm.

Plotka przekazywana przez portal Bespin Bulletin głosi bowiem, iż w serialu zobaczymy Dina Djarina. Nie jest to do końca nowa wiadomość – pierwsza pogłoska na ten temat pojawiła się już w kwietniu ubiegłego roku – jednak tym razem zawiera dodatkowy szczegół. Mianowicie, główny bohater The Mandalorian ma ponoć w którymś z trzech nadchodzących odcinków (redaktor serwisu przychyla się ku najbliższemu, piątemu epizodowi serialu) pilotować myśliwiec N-1.

Jest to model statków z Naboo, który fani Sagi z całą pewnością rozpoznają w mgnieniu oka. Nie wiemy, czy w związku z domniemanym pojawieniem się takiego myśliwca rozpoczęty zostanie jakiś wątek związany z planetą przedstawioną po raz pierwszy w Mrocznym widmie ani też, czy być może miałby on pozostać statkiem Dina Djarina, skoro Razor Crest przestał istnieć. Nie wiadomo również nic więcej o rzekomej roli tytułowego bohatera pierwszego serialu aktorskiego Star Wars. Ponadto warto zaznaczyć, iż sam oryginalny artykuł podkreśla, że to jedynie plotka, więc informacje oczywiście należy traktować z dystansem.

Kolejny odcinek The Book of Boba Fett zadebiutuje w przyszłą środę. Po nim czekają nas jeszcze dwa kolejne epizody i emisja serialu zakończy się 9 lutego.

Aktualizacja

Po seansie udostępnionego dziś na Disney+ czwartego odcinka Księgi Boby Fetta, możemy już mieć pewność, iż doniesienia okażą się prawdziwe – pod koniec epizodu w ścieżce dźwiękowej pojawia się bowiem motyw muzyczny z The Mandalorian. W związku z tym najpewniej rzeczywiście należy spodziewać się występu Dina Djarina i prawdopodobnie właśnie w najbliższym odcinku.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.