Filmy

Generał Hux ponownie na ekranach? Domhnall Gleeson opowiada o potencjalnej przyszłości swojej postaci

general-hux-1.jpg

Mimo długiego upływu czasu od ostatniego momentu, kiedy mogliśmy oglądać film z uniwersum Star Wars na srebrnym ekranie, twórcy oraz aktorzy wciąż zasypywani są pytaniami o przyszłość swoich postaci. Jeden z aktorów trylogii Sequeli, John Boyega, wyznał, że chętnie wróciłby na plan, o ile razem z nim wróciliby także Oscar Isaac i Daisy Ridley. Z kolei w niedawnym wywiadzie dla ComicBook.com odtwórca roli generała Huxa, Domhnall Gleeson, mówił o potencjalnym powrocie swojej postaci do świata Gwiezdnych wojen, ale tylko pod warunkiem, że historia byłaby naprawdę dobra.

„Kilka osób mnie o to pytało, ponieważ tyle się dzieje w uniwersum Star Wars, ale zawsze chodzi o to, żeby historia była dobra. Jeśli jest dobra, to jestem gotowy na wszystko.”

Mimo to Gleeson jest zadowolony z tego, co osiągnął w ramach odległej galaktyki do tej pory, mówiąc, że „zrobił dużo”.

„Jeśli tak, to jasne, jeśli nie, to myślę, że i tak zrobiłem dużo. Trzy filmy to dużo.”

Gleeson niejednokrotnie wcielał się w postać generała Huxa poza filmami, na przykład w Star Wars : Resistance, gdy podkładał mu głos w 1. sezonie animacji, a także w przypadku Lego Star Wars: The Force Awakens. Najwyraźniej aktor polubił swoją postać i nie boi się powrotu. Jednak jak by to wszystko miało wyglądać, skoro w Skywalker. Odrodzenie Hux został zabity? Scenarzyści musieliby się naprawdę napracować, żeby uzupełnieni historii Armitage’a Huxa nie tylko nie było naciągane, ale także zainteresowało zarówno odtwórcę roli, jak i widzów.

Hux po Przebudzeniu Mocy miał świetną przyszłość jako jeden z najciekawszych czarnych charakterów uniwersum, jednak zrezygnowano z tego wątku, co prawdopodobnie było dużym błędem. Jak się jednak okazuje, wciąż widać światełko w tunelu. Wywiad z Domhnallem Gleesonem można w całości obejrzeć na stronie ComicBook.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.