Seriale

Stellan Skarsgård wyjaśnia, co skłoniło go do przyjęcia roli w serialu o Cassianie

Jak wiemy już od niemal roku, w Andorze, jednym z nadchodzących seriali aktorskich Star Wars, wystąpi Stellan Skarsgård. Choć aktora nierzadko zobaczyć można w kinie rozrywkowym głównego nurtu, jego najważniejsze role wiążą się raczej z poważniejszymi tytułami – i wygląda na to, że dołączając do obsady gwiezdnowojennego projektu Szwed oczekiwał swego rodzaju wyśrodkowania dwóch podejść.

Jak bowiem stwierdził w wywiadzie udzielonym The Daily Beast:

„Kiedy zobaczyłem Łotra 1, miał znacznie gęstszą atmosferę i wydawał się trochę dojrzalszym filmem – a odpowiadał za niego Tony Gilroy, który jest showrunnerem tego serialu. Więc mam nadzieję, że to będzie coś więcej niż przewracające się plastikowe figurki.”

Jednocześnie jednak Skarsgård nie ukrywa, że spodziewa się również po prostu dobrej zabawy, a poza tym przynajmniej w niewielkim stopniu zdecydował się przyjąć rolę, by jego dzieci mogły zobaczyć ojca w Gwiezdnych wojnach.

„Czasem tak myślę. Zdarza mi się wystąpić w filmie dla dzieci, by sprawić przyjemność swoim. Ale też sam nie jestem najdojrzalszą osobą na świecie – kto by nie chciał polatać statkiem kosmicznym?”

Andor opowie o losach znanego z Łotra 1 Cassiana Andora w okresie sprzed wydarzeń z filmowego spin-offu. W tytułowego bohatera serialu oczywiście ponownie wcieli się Diego Luna. Debiut produkcji planowany jest na przyszły rok, będzie to rzecz jasna kolejny ekskluzywny tytuł dystrybuowany przez Disney+.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.