Seriale

[Plotka] Zdjęcia do „Ahsoki” jeszcze w tym roku, znamy możliwy termin premiery

Machina produkcyjna Lucasfilmu w najbliższym czasie nie wytraci tempa, a wręcz przeciwnie. Choć od premiery ostatniego filmu Star Wars, Epizodu IX, minęło już trochę czasu, a debiut następnego również jest odległą perspektywą, wytwórnia prowadzi ofensywę na innym froncie – streamingu. Po ogromnym sukcesie The Mandalorian rozpoczęto przygotowania wielu kolejnych seriali aktorskich osadzonych w świecie Gwiezdnych wojen.

Jednym z takich tytułów jest Ahsoka, którą oficjalnie zapowiedziano w grudniu ubiegłego roku. Dotąd nie mieliśmy jednak za bardzo pojęcia, kiedy w przybliżeniu będziemy mogli spodziewać się debiutu nadchodzącego serialu. Na szczęście ostatnie doniesienia w końcu rzuciły na tę kwestię trochę światła. Jak przekazuje Corey Van Dyke, jeden z prowadzących Kessel Run Transmissions, gdzie dość często ujawniane są raczej wiarygodne informacje na temat projektów Star Wars, Lucasfilm ma rozpocząć zdjęcia do Ahsoki jeszcze w tym roku. Gdyby rzeczywiście tak było, premiery na Disney+ najpewniej można by oczekiwać w 2022.

Ahsoka będzie kręcona w tym roku, co znaczy, że premiera w 2022 jest prawdopodobna. Słyszałem, że 3. sezon The Mandalorian i Obi-Wan Kenobi planowane są na początek 2022, więc to mógłby być serial na listopad lub grudzień.”

W tytułową bohaterkę nadchodzącego projektu oczywiście ponownie wcieli się Rosario Dawson, która wystąpiła w roli Ahsoki w piątym odcinku 2. sezonu The Mandalorian stanowiącym debiut postaci w formie live action. Wszystko wskazuje na to, że w serialu zobaczymy też więcej bohaterów znanych z animacji – Ezrę Bridgera (którego zagrać ma Mena Massoud) oraz Wielkiego Admirała Thrawna.

Podobne posty

2 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.