Seriale

[Plotka] Co najmniej jeden Wookiee pojawi się w 3. sezonie „The Mandalorian”

the-mandalorian-wookiee-1.jpg

Fani zdecydowanie mają na co czekać w kontekście nadchodzących dzieł z uniwersum Star Wars. Pod koniec ubiegłego roku ogłoszono, iż trwają prace nad całą gamą seriali, animacji i filmów, jednakże nie da się ukryć, że jedną z najbardziej wyczekiwanych produkcji jest 3. sezon The Mandalorian, dzięki któremu poznamy dalsze losy Dina Djarina i (być może) jego dotychczasowego podopiecznego, Grogu. Jeśli zaś wierzyć najnowszym plotkom, w kolejnym sezonie serii pojawi się również dobrze znana rasa obcych.

Jak donosi Bespin Bulletin, w przeszłości dostarczający mnóstwo zakulisowych przecieków, które ostatecznie znajdowały potwierdzenie w rzeczywistości, w The Mandalorian zobaczymy co najmniej jednego (a przypuszczalnie może być ich więcej) przedstawiciela rasy Wookiee.

Niestety, informatorzy nie byli w stanie określić, czy którykolwiek z futrzanych kosmitów znany jest z innych gwiezdnowojennych produkcji, natomiast zawsze istnieje cień szansy, biorąc pod uwagę, ile znajomych twarzy spotkaliśmy chociażby w 2. sezonie serialu. Pozostaje również pytanie, czy może to być wskazówka, iż ponownie zobaczymy planetę Kashyyyk? Byłaby to ciekawa koncepcja, lecz w tym momencie jest to czysta spekulacja z naszej strony.

Co więcej, BB podaje, iż niebawem mają rozpocząć się zdjęcia do 3. sezonu Mandalorianina. Końca dobiegły już prace na położonym w Los Angeles planie The Book of Boba Fett, w związku z czym niedługo będzie mogła tam wejść ekipa pierwszego serialu aktorskiego Star Wars.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.