Seriale

[Plotka] Znana Jedi pojawi się w „The Bad Batch”

blue-butterfly-mandalorian-grogu-tython-1.jpg

Do premiery The Bad Batch zostały już tylko dwa tygodnie. Fani spekulują na temat tego, co zobaczymy w serialu i jakie motywy zostaną podjęte. Jedną z możliwości pozostaje połączenie animacji z rozrastającą się częścią uniwersum skupioną dookoła The Mandalorian.

Krótko po ujawnieniu w 2. sezonie Mandalorianina, że Grogu szkolił się na Jedi i wczesne lata życia spędził w świątyni na Coruscant, podejrzewano, że w The Bad Batch moglibyśmy być świadkami jego ocalenia, zwłaszcza że akcja serialu osadzona jest tuż po wydarzeniach z Zemsty Sithów. Według Kessel Run Transmissions animacja pokaże nam, jak Grogu uchodzi z Rozkazu 66… wraz z Jocastą Nu, Jedi znaną z zarządzania Biblioteką i Archiwami w Ataku klonów. Jak wiemy z komiksu o Darthcie Vaderze, przed śmiercią z ręki Mrocznego Lorda, Jocasta planowała odbudowę Zakonu Jedi i gromadziła niezbędne zasoby. Nie byłoby więc niczym dziwnym, gdyby uciekając przed Rozkazem 66 zabrała ze sobą młodego przedstawiciela rasy Yody i dobrze go ukryła.

Pozostaje jeszcze możliwość przedstawienia tego wydarzenia w 3. sezonie The Mandalorian, ale pojawiają się pewne problemy. Po pierwsze, aktorka wcielająca się w postać Bibliotekarki już nie żyje i konieczne byłoby sięgnięcie po technologię nakładania cyfrowej twarzy, która w The Mandalorian zdecydowanie nie zachwycała, a to wszystko na potrzeby jednej retrospekcji. Tutaj przechodzimy do drugiej kwestii, bowiem dość otwarte pozostaje pytanie, jak szybko ujrzymy ponowne spotkanie Dina Djarina z Grogu, skoro wydaje się, że motywem przewodnim kolejnych historii będzie walka o Mandalorę i starcie z Thrawnem.

Mimo całkiem wiarygodnego brzmienia plotki, zalecamy podchodzenie do niej ze sporą dozą ostrożności, między innymi dlatego, że KRT raczej nie słynie z częstego trafiania ze swoimi przeciekami. Czy tym razem mieli rację, przekonamy się, kiedy serial ukaże się na platformie Disney+ – pierwszy odcinek zadebiutuje 4 maja, a kolejne będą ukazywać się co piątek.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.