Seriale

Nowe zdjęcia z planu „Star Wars: Andor” – Diego Luna i shoretrooperzy!

Serial Star Wars: Andor to jeden z wielu gwiezdnowojennych projektów, nad którymi pracuje obecnie Lucasfilm. Choć studio ma teraz pełne ręce roboty (jednocześnie stara się przygotować m.in. The Book of Boba Fett, 3. sezon The Mandalorian czy Obi-Wana Kenobiego), to twórcy nie próżnują również w przypadku przygód rebelianckiego szpiega. W sieci pojawiły się kolejne zakulisowe ujęcia z planu zdjęciowego.

Fotografie udostępnił na swoim profilu portal The Star Wars Underworld. Możemy zobaczyć na nich nie tylko odgrywającego główną rolę aktora, Diego Lunę, ale też bardzo wyraźne odniesienie do filmu Łotr 1 – shoretrooperów.

Dla przypomnienia, szturmowcy obrony wybrzeża, bardziej znani jako shoretrooperzy, byli przeszkoleni i wyposażeni do działania w regionach przybrzeżnych i tropikalnych. W Łotrze 1 pojawili się w trakcie bitwy na powierzchni Scarif, jednak później przewijali się w kanonie niejednokrotnie (m.in. w grze Star Wars: Battlefront). Ich pojawienie się może sugerować, że fabuła serialu w pewnym momencie przeniesie nad do jakiejś tropikalnej lub nadmorskiej lokacji.

Więcej o szturmowcach Imperium przeczytacie w naszym artykule.

Poniżej obejrzycie omawiane zdjęcia:

Star Wars: Andor będzie stanowić prequel wydarzeń ukazanych w Rogue One. Do swoich ról powrócą Genevieve O’Reilly jako Mon Mothma, Jimmy Smits jako Bail Organa oraz Diego Luna jako Cassian Andor. Serial zadebiutuje ekskluzywnie na Disney+ prawdopodobnie pod koniec 2022 roku.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.