Seriale

Przecieki potwierdzają fanowską teorię na temat fabuły „The Bad Batch”

bad-batch-elite-trooper-1.jpg

Do premiery najnowszej produkcji Lucasfilmu, jak i związanych z nią gadżetów, zostało już niewiele czasu. Nic więc dziwnego, że w internecie zaczynają pojawiać się pierwsze przecieki, które zdradzają elementy fabularne serialu – co ciekawe, jeden z wątków został już wcześniej przewidziany przez fanów.

Wczoraj do sieci trafiły dwa interesujące przecieki – pierwszy dotyczący zawartości zestawu LEGO z promem ekipy Bad Batch, zaś drugi z opakowaniem figurki Crosshaira w wydaniu Black Series. Z obu możemy dowiedzieć się, że Crosshair zdradzi swoich kompanów i dołączy do Imperium, dla którego będzie szkolił nowych rekrutów, podczas gdy pozostali członkowie oddziału zdecydują się na ucieczkę. Oba przecieki potwierdzają obserwację fanów, którzy z ostatniego zwiastuna produkcji wywnioskowali, że Crosshair pojawia się z resztą oddziału jedynie w scenach dziejących się na Kamino, potem zaś jest nieobecny. Z kolei porównanie elementów pancerza Crosshaira ze zbroją tajemniczego czarnego szturmowca z poprzedniego trailera, który do tej pory uchodził za Cody’ego, sugeruje że tak będzie wyglądał były już członek Bad Batch w wydaniu imperialnym.

Animacja The Bad Batch zadebiutuje na Disney+ 4 maja, w dzień Gwiezdnych wojen, w formie specjalnego, 70-minutowego odcinka. Kolejne epizody będą ukazywać się w piątki.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.