Gry

„LEGO Star Wars – The Skywalker Saga” – być może wkrótce poznamy datę premiery

lego-sw-skywalker-saga.jpg

Minęło już kilka tygodni od ogłoszenia TT Games, w którym twórcy poinformowali o bezterminowym opóźnieniu gry. Jednocześnie zaznaczyli, że wkrótce poznamy więcej szczegółów – przypuszczalnie nastąpi to 4 maja, w Dzień Gwiezdnych wojen.

Choć taki obrót spraw wydaje się całkiem oczywisty, to samo LEGO podgrzewa atmosferę związaną z tym dniem. W serwisie Twitter przy hashtagu #LEGOStarWars pojawia się emotka przedstawiająca Dartha Vadera – tego typu emotki pojawiają się okresowo i najczęściej służą marketingowi. Bardzo możliwe, że LEGO po prostu szykuje się na zapowiedzianą już promocję z okazji Dnia Gwiezdnych wojen i premierę nowych zestawów, ale jednocześnie reklamuje te dni jako „The ultimate LEGO Star Wars event. [pol. Najważniejsze wydarzenie LEGO Star Wars]” – brzmiałoby to nieco na wyrost, gdyby dotyczyło jedynie nowych klocków. Bardzo możliwe, że nawet jeśli nie poznamy nowej daty premiery tytułu, to zobaczymy kolejny zwiastun lub fragmenty rozgrywki.

LEGO Star Wars – Saga Skywalkerów ukaże się na komputerach PC oraz konsolach PlayStation 4PlayStation 5Xbox OneXbox Series X/S, a także Nintendo Switch.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.