Gry

Premiera „LEGO Star Wars: The Skywalker Saga” opóźniona

lego-star-wars-the-skywalker-saga-1.jpg

Nie mamy najlepszych wieści dla fanów elektronicznej rozrywki oraz klocków LEGO, którzy oczekiwali na premierę gry przedstawiającej w charakterystycznym, klockowym stylu wydarzenia z sagi Skywalkerów. Tytuł został bezterminowo opóźniony.

O swojej decyzji studio zajmujące się produkcją, TT Games, poinformowało za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Jak możemy przeczytać:

Wszyscy w TT Games ciężko pracujemy nad LEGO Star Wars: The Skywalker Saga, naszą największą i najlepszą grą LEGO – ale potrzebujemy więcej czasu, by ją ukończyć. Nie jesteśmy w stanie dotrzymać wiosennego terminu, ale jak najszybciej poinformujemy Was o nowej dacie premiery.

Trudno określić, jak wiele czasu studio będzie potrzebowało na dokończenie tworzenia gry. Przypomnijmy, że pierwotnie gra miała ukazać się w październiku 2020 roku, jednak ze względu na pandemię prace w studiu zostały mocno ograniczone i zdecydowano się przenieść premierę na tegoroczną wiosnę. Choć nie podano nowej daty premiery gry, to nadal jest szansa, że zagramy w nią przed końcem tego roku. LEGO Star Wars – Saga Skywalkerów ukaże się na komputerach PC oraz konsolach PlayStation 4PlayStation 5Xbox OneXbox Series X/S, a także Nintendo Switch.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.