Książki i komiksy

Mamy zwiastun Wielkiej Republiki w polskim wydaniu!

star-wars-wielka-republika-olesiejuk-1.jpg

Od polskiej premiery projektu The High Republic dzieli nas równo tydzień. W związku z tym wydawnictwo Olesiejuk udostępniło krótki zwiastun najnowszej ery świata Gwiezdnych wojen, wzorowany na oryginalnym, promującym premierę projektu za Oceanem.

W materiale wideo możemy zapoznać się z grafikami koncepcyjnymi i okładkami, a także krótkim zarysem czasów, w których osadzone będą książki spod szyldu Wielkiej Republiki. Udostępniono ponadto oficjalny opis książki Światło Jedi:

„Na długo przed Imperium i wojnami klonów, światy prosperowały pod przywództwem Senatu, a wszędzie panował pokój, zaprowadzony przez członków zakonu zwanych Jedi. Jednak pewnego dnia w nadprzestrzeni dochodzi do katastrofy. Rycerze Jedi stawiają czoła klęsce, ale poza granicami Republiki czai się już nowe niebezpieczeństwo, a z mroku wyłania nowy wróg.”

Powieść Charlesa Soule’a stanowi otwarcie projektu i ukaże się już 4 maja, czyli w Dzień Gwiezdnych wojen. Książkę recenzowaliśmy już w wydaniu anglojęzycznym i naszym zdaniem jest to coś, czym zdecydowanie warto się zainteresować!

W materiale możemy także zauważyć logo wydawnictwa Egmont, co może być kolejnym potwierdzeniem nadciągającej polskiej premiery komiksu The High Republic od wydawnictwa Marvel. Prawdopodobnej zapowiedzi możemy się spodziewać wraz z ujawnieniem nowego katalogu wydawnictwa w najbliższy piątek.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.