Filmy

Crossover „Simpsonów” i „Star Wars” zadebiutuje 4 maja na Disney+

Już jutro wielki dzień, na który co roku czekają fani Star Wars z całego świata – 4 maja obchodzimy święto Gwiezdnych wojen. Z tej okazji Lucasfilm i Disney przygotowują sporo atrakcji dla miłośników gwiezdnej sagi, pośród których znajdzie się kilka pozycji dedykowanych widzom platformy Disney+.

Już od dłuższego czasu wiemy, że gwoździem programu w May the 4th będzie premiera serialu Star Wars: The Bad Batch, lecz dziś okazało się, że towarzyszyć jej będzie jeszcze jedna animacja, która powinna zainteresować amatorów specyficznego poczucia humoru. Jak poinformował dziś m.in. oficjalny profil Disney+, 4 maja na platformie streamingowej zadebiutuje krótkometrażowy crossover legendarnych Simpsonów i Gwiezdnych wojen zatytułowany Maggie Simpson in The Force Awakens From Its Nap.

Animacja sprowadzi postacie z uniwersum odległej galaktyki po Springfield. Według dostępnych informacji prasowych jest to pierwsza z serii produkcji promocyjnych Simpsonów, mających trafiać do serwisu streamingowego przez cały nadchodzący rok. Za każdym razem Simpsonowie będą oddawać hołd najbardziej rozpoznawalnym franczyzom należącym do The Walt Disney Company.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.