Seriale

„Star Wars: The Bad Batch” – nowy zwiastun z bohaterami!

Premiera Star Wars: The Bad Batch jest już praktycznie za rogiem – jutro zadebiutuje pierwszy, ponad 70-minutowy odcinek animacji o tytułowym Oddziale 99, w związku z czym w sieci pojawił się nowy zwiastun produkcji.

Trailer opublikowany przez kanał IGN pokrótce prezentuje nam bohaterów serialu, zapowiadając jednocześnie epicką przygodę w galaktyce zmieniającej się po Rozkazie 66. Materiał wideo obejrzycie poniżej:

Polski tytuł animacji to Star Wars: Parszywa zgraja. Choć oficjalnie platforma Disney+, gdzie tytuł ma być dystrybuowany, nie jest jeszcze dostępna w naszym kraju, fani znad Wisły mogą spodziewać się również rodzimego dubbingu. W trakcie wydarzeń z The Bad Batch spotkamy kilka znajomych twarzy, jak chociażby Kapitana Reksa, Fennec Shand czy Sawa Gerrerę.

Jeśli chcecie zapoznać się z naszymi domniemaniami odnośnie obecności postaci, które nie zostały potwierdzone, a mogłyby pojawić się w serii, zajrzycie tutaj.

Podobne posty

Jeden komentarz

  1. Te kilka nowych ujęć….!!! <3

    Mam nesamowite ciary przed jutrzejszym dniem, bo prócz tej truskawki na torcie to liczę na nie małe zapowiedzi w postaci trailerów do innych seriali na, które czekamy przecież *_*

    + od oficjalnej jak co roku ;)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.