Wydarzenia

Disney zaprezentował „prawdziwy” miecz świetlny! Obejrzyjcie nagranie

Jakiś czas temu doszły nas słuchy, że na jednej z konferencji Disneya zaprezentowano nowy projekt miecza świetlnego, który wyróżnia się wysuwanym ostrzem, dzięki czemu wygląda dokładnie jak oręż używany w filmach. Konstruktorzy nie mogli wybrać lepszej daty do zaprezentowania swojego wynalazku niż Dzień Gwiezdnych wojen.

Proces włączania miecza możemy zobaczyć na krótkim filmiku, którym Disney przypomina o powstającym obok parku rozrywki Galaxy’s Edge hotelu Galactic Starcruiser – podobnie jak wspomniany park, będzie istniał także w uniwersum Star Wars, a konkretnie w formie okrętu wycieczkowego Halcyon. Poza pobytem w ekskluzywnym ośrodku, goście hotelowi przeżyją również kosmiczną przygodę.

Z danych patentowych można wywnioskować, że nad mechanizmem wolno wysuwającego się ostrza pracowano już od kilku lat, ale dopiero teraz drużynie z Walt Disney Imagineering Research and Development udało się skonstruować miecz o zadowalających efektach. Na tę chwilę możemy być pewni, że miecze pojawią się zarówno w hotelu, jak i parku, ale trudno określić, czy trafią do powszechnej sprzedaży.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.