Seriale

Zobaczcie klip z pierwszego odcinka „Star Wars: The Bad Batch”

Za nami premiera pierwszego odcinka wyczekiwanej animacji Star Wars: The Bad Batch. Spora część fanów zdążyła już obejrzeć 70-minutowe otwarcie nowej serii, a na naszych łamach pojawiła się już nawet spoilerowa recenzja, jednak wiemy, że wciąż istnieje pokaźna grupa spóźnialskich, którzy nie mieli okazji zapoznać się z najnowszym dzieckiem twórców Wojen klonów. Dla tych ostatnich mamy ciekawy klip.

Oficjalna strona Star Wars udostępniła niemal minutowy fragment pierwszego epizodu Parszywej zgrai zatytułowanego Pokłosie, w którym możemy zobaczyć tytułowy Oddział 99, mierzący się z przeciwnościami podczas testu zaaranżowanego przez (wówczas jeszcze admirała) Tarkina.

Materiał wideo obejrzycie poniżej:

Nowe odcinki The Bad Batch będą pojawiać się w każdy piątek (najbliższy ukaże się 7 maja). 1. sezon serialu składać się będzie z 16 epizodów, z których część prawdopodobnie będzie trwać przynajmniej pół godziny.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.