Fanmade

„AHSOKA’S DECISION” – usunięta scena z „Wojen klonów” odtworzona przez fana

Wojny klonów to bez wątpienia najbardziej doceniana i uwielbiana animacja z uniwersum Star Wars, która po latach doczekała się zamknięcia w postaci finałowego, 7. sezonu. Nie zmienia to jednak faktu, że przez lata pracy nad serią twórcy wpadli na wiele pomysłów, których ostatecznie nigdy nie zrealizowali bądź zrobili to tylko częściowo.

Jednym z takich pomysłów był odcinek In Search of the Crystal, będący częścią The Clone Wars Legacy – kanonicznego projektu multimedialnego, skupiającego się na niedokończonych epizodach z serialu Wojny klonów. We wspomnianym epizodzie jesteśmy świadkami emocjonalnej rozmowy między Anakinem i Obi-Wanem, dotyczącej wcześniejszego opuszczenia Zakonu Jedi przez padawankę Skywalkera, Ahsokę Tano. Teraz, dzięki talentowi i umiejętnościom właściciela kanału Cinematic Captures, możemy obejrzeć tę scenę w pełnej krasie, odtworzoną na nowym silniku graficznym, z wykorzystaniem modeli postaci z gry Star Wars: Battlefront II.

Bez zbędnego przedłużania, zachęcamy do zapoznania się z materiałem.

Poniżej możecie zobaczyć porównanie oryginalnej, nieukończonej sceny z ostatecznym efektem, jaki widzimy na filmiku od Cinematic Captures.

Fani nigdy nie przestaną nas zadziwiać – w pozytywnym sensie, rzecz jasna.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.