Seriale

[Plotka] „The Book of Boba Fett” z więcej niż jednym sezonem

Pod koniec ubiegłego roku doczekaliśmy się wielu zapowiedzi dotyczących przyszłości uniwersum Gwiezdnych wojen, pośród których znalazła się produkcja opowiadająca o postaci legendarnego Boby Fetta, stanowiąca spin-off niezwykle popularnego The Mandalorian. Oficjalne informacje o serialu poświęconym klonowi Jango Fetta są jak dotąd bardzo skąpe, przez co zdążyliśmy jedynie poznać twórców i logo produkcji oraz dowiedzieliśmy się, że fabuła ma skupić się na ukazaniu tego, jak Fett podejmuje próbę podporządkowania sobie przestępczego półświatka (co zasugerowała scena po napisach z ostatniego epizodu 2. sezonu Mandalorianina). Wciąż nie wiedzieliśmy jednak, jakie palny mają twórcy chociażby w kwestii długości całej serii… Aż do teraz.

Biorąc pod uwagę, że mówimy tu kultowej postaci, mającej ugruntowaną pozycję w świecie Star Wars, sporo osób mogło założyć, iż Lucasfilm planuje nakręcenie krótkiego serialu, w ramach którego opowiedziana zostanie zamknięta historia, przedstawiająca jakiś wycinek z życia bohatera (podobnie jak ma to wyglądać w przypadku Obi-Wana Kenobiego). Najnowsze przecieki sugerują jednak, że plany osób odpowiedzialnych za Księgę Boby Fetta mogą być nieco ambitniejsze.

Na forach serwisu Reddit pojawiło się zdjęcie plakietek ekipy produkcyjnej serialu. Na jednej z nich znajdziemy napis zawierający roboczy tytuł produkcji oraz wzmiankę o tym, iż jest to jej 1. sezon. Druga plakietka jest nawet bardziej bezpośrednia, bowiem pojawia się na niej faktyczny tytuł serii i ponownie widzimy wzmiankę o 1. sezonie.

Taką numerację zazwyczaj stosuje się, gdy z góry planowana jest większa ilość sezonów danego serialu. Jeżeli twórcy chcieliby opowiedzieć krótką, kilkuodcinkową historię, najprawdopodobniej nie stawialiby obok tytułu żadnej liczby.

Mówimy tu oczywiście wyłącznie o poszlakach i domysłach, zatem należy podejść do nich z dozą ostrożności. Natomiast bez wątpienia mamy przed sobą dość wyraźną wskazówkę, sugerującą, iż The Book of Boba Fett pozostanie z nami na dłużej, podobnie jak The Mandalorian.

Serial poświęcony postaci Boby Fetta zadebiutuje na Disney+ już w grudniu bieżącego roku. W roli łowcy nagród powróci oczywiście Temuera Morrison. Niedługo później, bo na początku 2022 roku, obejrzymy 3. sezon Mandalorianina.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.