Gwiezdne Wojny - Historie

Inicjatywa #MakeSolo2Happen znów popularna – fani świętują trzecią rocznicę premiery

Choć może być trudno w to uwierzyć, od premiery drugiego – i na ten moment ostatniego – filmowego spin-offu sagi Star Wars minęły już pełne trzy lata. Solo: A Star Wars Story nie podbił Box Office’u, jednak spotkał się z dość ciepłym przyjęciem tej części widowni, która wybrała się do kina.

Produkcja zyskała nawet fanów na tyle zaangażowanych, iż regularnie powraca kwestia potencjalnej kontynuacji projektu. I wczoraj, z okazji trzeciej rocznicy debiutu filmu o młodym Hanie Solo, inicjatywa znów zawładnęła mediami społecznościowymi. Hasztag #MakeSolo2Happen na jakiś czas ponownie znalazł się wśród najpopularniejszych na Twitterze.

Mimo tego jak na razie nie zapowiada się, aby Lucasfilm miał wyprodukować sequel Solo, choć w pewnym sensie historia doczeka się rozwinięcia. Jak bowiem zapowiedziano w grudniu, powstać ma serial Lando. Nie wiemy jednak, czy będzie to kolejny projekt live action i czy do roli Lando Calrissiana powróci Donald Glover – o tytule zresztą w ogóle nie wiadomo obecnie zbyt wiele poza faktem, iż zadebiutować ma na Disney+, a odpowiadać za niego będzie Justin Simien.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.