Seriale

Klip z 4. odcinka „Star Wars: The Bad Batch” – Fennec Shand

Od premiery 4. odcinka animacji Star Wars: The Bad Batch minęło już co prawda kilka dni, jednakże z całą pewnością wciąż jest spora grupa widzów, których czeka nadrobienie zaległości. Aby zachęcić tę część fanów do seansu, oficjalny profil Star Wars opublikował klip najnowszego epizodu.

W materiale wideo możemy zobaczyć fragment, w którym po raz pierwszy pojawia się Fennec Shand – łowczyni nagród znana wcześniej z obu sezonów The Mandalorian. W czasie, gdy rozgrywają się wydarzenia z Parszywej zgrai pracuje ona dla tajemniczego mocodawcy, zlecającego jej porwanie Omegi.

Jeżeli jesteście zainteresowani naszymi wrażeniami z ostatniego odcinka The Bad Batch, koniecznie zajrzycie tutaj lub posłuchajcie naszego podcastu. Na naszych łamach znajdziecie też zestawienie z ciekawostkami z omawianego epizodu.

Kontynuacja przygód Oddziału 99 nastąpi już w najbliższy piątek na Disney+.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.