Gwiezdne Wojny - Historie

Kolejny film Star Wars nabiera kształtów – powiększa się załoga „Rogue Squadron”

Choć w ostatnim czasie żyjemy głównie informacjami na temat kolejnych seriali, których akcja rozgrywa się w odległej galaktyce, w ciągu najbliższych lat Gwiezdne wojny mają powrócić jeszcze na ekrany kin przynajmniej kilka razy. Najbliższą filmową premierą jest Rogue Squadron i Lucasfilm pomału zaczyna już kompletować załogę, która będzie zajmować się nadchodzącym projektem.

Jak informuje The Ronin, produkcja odnalazła scenografkę – Aline Bonetto, która ostatnio pracowała z Patty Jenkins, reżyserką zapowiedzianego w grudniu filmu, nad obydwoma częściami Wonder Woman.

Rogue Squadron zobaczymy na wielkich ekranach za nieco ponad dwa lata, w grudniu 2023 roku. Na ten moment nie znamy szczegółów dotyczących fabuły filmu, jednak oczywistym jest, iż opowie nam on o tytułowej Eskadrze Łotrów. Projekt ma czerpać pewne inspiracje z gier i książek, natomiast nie będzie ich adaptować – jego akcja będzie zresztą osadzona po wydarzeniach z Epizodu IX.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.