Książki i komiksy

Dawna miłość Hana Solo powraca w najnowszym komiksie Star Wars!

Wraz z mającym niedawno premierę pierwszym zeszytem miniserii War of the Bounty Hunters na poważnie rozpoczęliśmy całe wydarzenie. Nie obyło się jednak bez wielkich zaskoczeń, bowiem finał komiksu zdradził nam, kto ukradł Bobie Fettowi zamrożonego w karbonicie Hana Solo.

Okazuje się, że postacią tą była… Qi’ra! Na końcu Wojny łowców nagród #1 dawna miłość Hana Solo w szokującym stylu powraca po długiej nieobecności.

Pod koniec pierwszego numeru serii Szkarłatny Świt kradnie Fettowi zamrożonego w karbonicie Hana Solo. Zamiarem organizacji przestępczej jest podarowanie pilota Sokoła Millennium samemu Huttowi Jabbie – z tej okazji zorganizowano nawet przyjęcie, zaś krótko przed jego rozpoczęciem okazuje się, że to właśnie Qi’ra jest mózgiem całej operacji syndykatu przestępczego.

(Anty)bohaterkę filmu oraz nowego komiksu możecie zobaczyć w całej okazałości poniżej:

Ostatni raz Qi’rę mogliśmy zobaczyć w filmie Solo: A Star Wars Story z 2018 roku, gdzie wcieliła się w nią Emilia Clarke. Dobrze wiedzieć, że Lucasfilm nie zapomniał o postaci, która mimo wszystko odegrała ważną rolę w życiu jednego z najważniejszych bohaterów sagi Skywalkerów.

Komiks War of the Bounty Hunters #1 jest już dostępny do kupienia w wersji anglojęzycznej.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.