Seriale

„Parszywa zgraja” pośród najchętniej oglądanych seriali

Nie ulega wątpliwości, że animacja Gwiezdne wojny: Parszywa zgraja, podobnie jak The Mandalorian, cieszy się ogromną popularnością właściwie na całym świecie – świadczyć o tym może chociażby to, że serial wzbudza zainteresowanie nawet na rynkach, na których nie jest oficjalnie dystrybuowany, w tym w Polsce. Nieco innej perspektywy można jednak nabrać, gdy poziom popularności najnowszej produkcji Lucasfilmu zostanie przedstawiony w liczbach.

Szczegółowy raport na temat najpopularniejszych produkcji serialowych w USA został niedawno opublikowany przez firmę Nielsen, zajmującą się interpretowaniem danych i pomiarami rynku. Najnowsze badania rynku streamingowego wykazały, że The Bad Batch był w ubiegłym miesiącu jednym z najchętniej oglądanych seriali.

Jak podaje administracja grupy Disney Plus Polska:

„Nieslen opublikował dane z tygodnia od 3 do 9 maja, podczas którego zadebiutowały dwa pierwsze odcinki Star Wars: The Bad Batch. Wynika z nich, że serial był wówczas 7. najdłużej oglądanym serialem w USA z wynikiem 251 milionów minut. Na 9. miejscu znalazł się Falcon i Zimowy Żołnierz. Ze względu na to, że zestawienie skupiające się na łącznej oglądalności promuje seriale Netflixa, które są zdecydowanie dłuższe i użytkownicy często je binge-watchują, trzeba powiedzieć, że wyniki notowane przez serie Disney+ są bardzo dobre.”

Star Wars to niezwykle popularna marka i często sam tytuł wystarczy, by przyciągnąć rzeszę widzów do kin lub przed telewizory, jednakże w przypadku The Bad Batch dużą rolę odgrywa też jakość i pozytywny odbiór produkcji zarówno przez widzów, jak i krytyków. Jest to kolejny serial z uniwersum odległej galaktyki, stanowiący przykład tego, w jaki sposób tworzyć angażującą historię, która w naturalny sposób znajduje aprobatę pośród odbiorców.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.