Gry

Wydania „Fallen Order” na konsole nowej generacji dostępne już za kilka dni? Data debiutu ujawniona

Od momentu, gdy do sprzedaży trafiły konsole gamingowe nowej generacji, minęło już ładnych parę miesięcy. I choć w tym czasie nie pojawiło się szczególnie wiele nowych tytułów, które wzbudziłyby ogromny entuzjazm wśród posiadaczy nowych sprzętów, przynajmniej część starszych pozycji doczekała się usprawnień, dzięki którym mogą lepiej wykorzystywać możliwości ostatnich modeli Xboxa czy PlayStation.

Jedną z nich była gra Star Wars sprzed dwóch lat, Jedi: Upadły Zakon. Ale wygląda na to, iż oprócz aktualizacji wersji gry na konsole poprzedniej generacji, Fallen Order doczeka się również osobnych wydań na XSX/S oraz PS5. Co więcej, mogą one być dostępne już w ciągu najbliższych paru dni. Niemiecki Media Markt dodał do swojej oferty możliwość zakupu wydania gwiezdnowojennej przygody na PlayStation 5, które według informacji na stronie internetowej zadebiutować ma 11 czerwca. Na ten moment nie wiemy nic na temat potencjalnej dostępności tej wersji w polskich sklepach, jednak z drugiej strony nie ma też powodów, by sądzić, iż będzie ona różnić się od zaktualizowanych wydań na starsze konsole – nie licząc być może okładki z logo nowszego modelu sprzętu.

Tymczasem fani Upadłego Zakonu mają przed sobą jeszcze znacznie ciekawszą perspektywę powstającego sequela gry. Kilka dni temu dowiedzieliśmy się o zatrudnieniu scenarzysty Fallen Order 2. Premiera planowana jest na rok 2023.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.