Seriale

Ewan McGregor w kostiumie Obi-Wana Kenobiego na nowych zdjęciach z planu

Jak dobrze wiemy, od jakiegoś czasu produkcja serialu aktorskiego o Obi-Wanie Kenobim trwa w najlepsze. Zza kulis projektu na razie nie dociera do nas zbyt wiele informacji, jednak od czasu do czasu do sieci trafiają kolejne materiały ukazujące co nieco.

W ten weekend pojawiły się nowe fotografie ukazujące niektórych członków obsady Obi-Wana Kenobiego, w tym oczywiście odtwórcę tytułowej roli, Ewana McGregora, w kostiumie swojego bohatera, któremu jednak niestety nie można się zbyt dokładnie przyjrzeć ze względu na dodatkowy płaszcz ochronny mający na celu zakrycie szczegółów. Oprócz tego dostrzec można choćby aktora w zbroi szturmowca. Zdjęć jest bardzo dużo, a wszystkie zobaczyć można na stronie portalu Just Jared, który je opublikował.

Akcja Obi-Wana Kenobiego rozgrywać będzie się 10 lat po wydarzeniach z Epizodu III. Oprócz Ewana McGregora do swojej roli z Prequeli powróci również Hayden Christensen. Serial dystrybuowany będzie za pośrednictwem Disney+, premiery należy spodziewać się prawdopodobnie w drugiej połowie przyszłego roku.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.