Seriale

Nowe zdjęcie z planu „Obi-Wana Kenobiego” zdradza rolę Indiry Varmy

Zaledwie wczoraj informowaliśmy Was o serii zdjęć zza kulis powstającego serialu o przygodach Obi-Wana Kenobiego, gdzie mogliśmy zobaczyć odtwórcę głównej roli, Ewana McGregora, oraz kilku innych aktorów, poruszających się po planie w specjalnych pelerynach, mających zamaskować ich kostiumy. Tym razem przyglądamy się fotografii, która również pojawiła się w omawianej grupie zdjęć, lecz mało kto zwrócił na nią uwagę – mowa o ujęciu przedstawiającym aktorkę Indirę Varmę.

O tym, że brytyjska artystka, którą wielu widzów powinno znać m.in. z roli Ellarii Sand w Grze o tron, zagra w serialowym Obi-Wanie Kenobim dowiedzieliśmy się kilka miesięcy temu, gdy przeciek na ten temat pojawił się w sieci za sprawą portalu Deadline. Później doniesienia te zostały oficjalnie potwierdzone przez Lucasfilm, lecz do tej pory nie mieliśmy bladego pojęcia, w kogo mogłaby wcielić się Varma. Na szczęście z pomocą przychodzi jedno z zakulisowych ujęć.

Możemy przyjrzeć się aktorce, która z butelką napoju przemieszcza się po panie zdjęciowym. Choć nosi na sobie pelerynę, nie stara się zbyt mocno ukrywać pod nią kostiumu, będącego mundurem imperialnego oficera.

Oczywiście nadal nie znamy dokładnych personaliów postaci, w którą wciela się Indira, jednak przynajmniej wiemy już, że najprawdopodobniej będzie to imperialna oficer (choć wciąż istnieje nikła szansa, że to zmyłka, a jej bohaterka tylko przez moment przywdzieje imperialne kamasze, działając pod przykrywką).

Podobnie jak rola aktorki, cały czas tajemnicą owiana jest fabuła przygód brodatego Jedi. Na ten moment wiemy jedynie, że przynajmniej część wydarzeń będzie rozgrywać się na Tatooine, pojawią się m.in. Darth Vader (tudzież Anakin Skywalker), młody Luke Skywalker oraz Owen i Beru Larsowie, a sama produkcja składać się będzie tylko z jednego sezonu, stanowiącego zamkniętą historię.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.