Seriale

[Plotka] Barriss Offee pojawi się w serialu o Ahsoce

Wśród niezliczonych gwiezdnowojennych seriali, jakie zapowiedziano pod koniec ubiegłego roku, jednym z najbardziej elektryzujących fanów projektem jest tworzona przez Dave’a Filoniego i Jona Favreau Ahsoka, należąca przy tym do części uniwersum skupionej dookoła The Mandalorian. Jak mogliśmy wynieść z 2. sezonu przygód Dina Djarina, fabuła serialu najprawdopodobniej dotyczyć będzie poszukiwań Ezry i Wielkiego Admirała Thrawna. To jednak niejedyne znane postaci, które mają szansę powrócić.

Jak donosi rzetelny w kwestiach castingowych portal The Illuminerdi, w serialu pojawi się Barriss Offee – padawanka Luminary Unduli i bliska przyjaciółka Ahsoki w czasach Wojen klonów. Ostatni raz widzieliśmy ją, kiedy w wyniku przeprowadzonego przez nią zamachu bombowego została uwięziona. Ahsoka, która została wplątana w całą sytuację, w konsekwencji zdecydowała się opuścić Zakon Jedi. Do tej pory nie poznaliśmy dalszych losów Mirialanki, a wielu fanów spekuluje, że po transformacji Republiki w Imperium Barriss została Inkwizytorką.

Według informacji dostarczonych portalowi do jednej z głównych ról w serialu poszukiwana jest Azjatka w wieku 20-30 lat. To doniesienie jednak nie do końca pasuje do Barriss, która w trakcie akcji The Mandalorian miałaby ponad 40 lat, podobnie jak Ahsoka. Możliwe, że albo błędnie połączono rolę Barriss z danymi castingowymi, które trafniej opisują Sabine Wren, albo czekają nas retrospekcje do czasów Wojen klonów i nieco późniejszych. Przypomnijmy przy okazji, że w Ataku klonów w rolę Barriss wcieliła się Nalini Krishan.

Niewykluczone również, że plotka jest fałszywa. Na tę chwilę należy podchodzić do niej z dystansem i czekać na potencjalne oficjalne ogłoszenie pojawienia się Barriss lub ostatecznie na samą premierę produkcji.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.