Gwiezdne Wojny - Historie

Emilia Clarke chce powrócić do roli Qi’ry – twierdzi, że postać wciąż ma sprawy do załatwienia

Od premiery Solo, drugiego (i jak dotąd ostatniego) filmowego spin-offu sagi Star Wars, minęły już ponad trzy lata. Zainteresowanie produkcją i jej potencjalnymi kontynuacjami wciąż jednak tli się w części fanów. Ale nie tylko u nich – podobne uczucia dzielą również niektórzy z aktorów, którzy wystąpili w filmie o młodym Hanie Solo.

Jak okazało się za sprawą ostatniego wywiadu The Hollywood Reporter, powrotem do swojej roli z Solo: A Star Wars Story bardzo zainteresowana byłaby Emilia Clarke, która wcieliła się w Qi’rę – partnerkę słynnego przemytnika z czasu, w którym rozgrywała się akcja spin-offu.

„Ma najwięcej niedokończonych spraw. Miałam rozpisane całe strony na temat tego, jakie było jej życie i jakie miało być po tych wydarzeniach. Ale niestety nic nie słyszałam, aby cokolwiek miało się w tym względzie ruszyć, więc może sama to napiszę i wyślę do nich. Powiem »Hej, mam parę pomysłów«.”

Swego czasu dochodziły do nas informacje o rzekomych planach na projekty poświęcone Maulowi, w których Qi’ra oczywiście mogłaby się ponownie pojawić. Wiemy też, że Lucasfilm ma zamiar wyprodukować serial Lando, tak że mimo spektakularnej porażki finansowej Hana Solo, nie odcina się kompletnie od filmu z 2018 roku. Ponadto Clarke niedawno została obsadzona w Secret Invasion produkowanej przez Marvel Studios, tak że Disney z pewnością nie ma też problemu z samą aktorką. Czy jednak Qi’ra powróci jeszcze na ekrany? Mimo wszystko na tę chwilę brakuje konkretnych informacji, które jasno by na to wskazywały, a jak zwróciła uwagę Emilia Clarke – sama też nic na ten temat nie wie.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.