Seriale

Co zobaczymy w serialu o Obi-Wanie? Nowe przecieki zdradzają elementy fabuły

Jak na razie uwaga fanów Star Wars najpewniej skupia się w głównej mierze na emitowanym obecnie serialu animowanym The Bad Batch. W przyszłości – i to stosunkowo niedalekiej – czekają nas jednak również debiuty innych projektów. Jednym z nich będzie długo wyczekiwany serial aktorski poświęcony postaci Obi-Wana Kenobiego, na temat którego poznaliśmy właśnie kilka nowych informacji.

Portal Making Star Wars podzielił się bowiem kilkoma przeciekami. Jak wiadomo, akcja nadchodzącej produkcji Disney+ rozgrywać ma się na Tatooine, ale jeśli wierzyć doniesieniom, brodaty mistrz Jedi przynajmniej na jakiś czas opuści pustynną planetę z dwoma słońcami. Od dłuższego czasu wiemy też, iż w serialu pojawić ma się Darth Vader, z którym bohater odgrywany przez Ewana McGregora stoczy pojedynek, jednak otrzymaliśmy też kolejne informacje wskazujące, że Mroczny Lord nie będzie jedynym przeciwnikiem, z którym Kenobi skrzyżuje miecze świetlne.

Już wcześniej docierały do nas doniesienia, według których zobaczyć mamy również Inkwizytorów (albo przynajmniej jednego Inkwizytora lub jedną Inkwizytorkę), a ostatni raport Making Star Wars zgadza się z nimi: Obi-Wan zmierzy się z przedstawicielem lub przedstawicielką imperialnej Inkwizycji w co najmniej jednym odcinku, a niewykluczone też, że nie będzie to jednorazowy występ. Oczywiście nie są to oficjalne informacje i na ten moment nie ma za bardzo możliwości, by jakkolwiek je potwierdzić, tak że póki co klasycznie zalecamy podchodzić do nich z pewnym dystansem.

Obi-Wan Kenobi trafi na Disney+ prawdopodobnie w okolicach połowy przyszłego roku. W roli tytułowego bohatera ponownie, po ponad 15 latach od premiery Zemsty Sithów, zobaczymy rzecz jasna Ewana McGregora.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.