Książki i komiksy

Rozpoczyna się druga fala powieści z ery Wielkiej Republiki – zobaczcie zapowiedź

Choć w Polsce Wielka Republika jeszcze raczkuje i za sprawą Wydawnictwa Olesiejuk doczekaliśmy się premiery dopiero drugiej powieści osadzonej w złotej erze Zakonu Jedi – Próby odwagi – to na zachodnim rynku właśnie rozpoczyna się druga fala książek z projektu wydawniczego Lucasfilmu.

Swoją premierę miały dziś dwie nowe powieści: The Rising Storm autorstwa Cavana Scotta oraz Race to Crashpoint Tower pióra Daniela José Oldera. Z kolei już 27 lipca czytelnicy za Oceanem doczekają się premiery Out of the Shadows Justiny Ireland, zaś całość zamknie słuchowisko Tempest Runner, którego autorem ponownie jest Cavan Scott – premierę ustalono na 31 sierpnia.

The Rising Storm autorstwa Cavana Scotta przeniesie panowanie i terror siany przez Nihilów na wyższy poziom względem tego, co zobaczyliśmy w ramach Light of the Jedi pióra Charlesa Soule’a. Jednak tym razem na ich drodze stanie nowo mianowany członek Rady Jedi, Stellan Gios, wraz z padawanem Bellem Zettifarem i intrygującą tholothianką Ty Yorrick, będącą „mieczem świetlnym do wynajęcia”.

Tempest Runner skupi się na postaci Lourny Dee, będącej przywódczynią jednego z klanów Nihilów – głównych antagonistów Zakonu Jedi w trakcie wydarzeń opisywanych we wszystkich wspomnianych książkach.

Ujawniono dziś okładkę słuchowiska:

Poniżej możecie obejrzeć zapowiedź wideo 2. fali The High Republic:

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.