Seriale

Nowe zdjęcia z planu „Star Wars: Andor” ujawniają obiekt militarny

Prace nad serialem o przygodach rebelianckiego szpiega, którego poznaliśmy w ramach spin-offu Łotr 1, trwają w najlepsze – wygląda na to, że w Star Wars: Andor przyjdzie nam zobaczyć pokaźną placówkę wojskową.

Jakiś czas temu informowaliśmy Was o wycieku kilku fotografii ze szkockiego planu Andora, które przedstawiały bunkier i wieżyczkę z turbolaserami. Dzięki najnowszym zdjęciom raz jeszcze możemy odwiedzić Cruachan Reservoir i dokładniej przyjrzeć się powstałym tam zabudowaniom.

Jak możecie zobaczyć poniżej, na znajomym już bunkrze znacznie wyraźniej widoczne jest teraz ciężkie działo blasterowe. Nieco ciekawsze jest jednak drugie ujęcie, przedstawiające nieukazywaną dotąd placówkę militarną (przypuszczalnie imperialną, choć nie jest to nic pewnego), wybudowaną na starej tamie elektrowni wodnej, położonej w hrabstwie Argyll and Bute.

Nie znamy dokładnego przeznaczenia obiektów ukazanych na zdjęciach, ale pierwsze skojarzenie każe podejrzewać, że rzeczywiście są to obiekty należące do Imperium. Użycie starej elektrowni wodnej jako tła dla planu zdjęciowego to zdecydowanie strzał w dziesiątkę – czas pokaże, jak dobrze twórcy wykorzystają ten atut w swoim serialu.

Star Wars: Andor najprawdopodobniej zadebiutuje na Disney+ w przyszłym roku, choć konkretna data premiery pierwszego odcinka nie jest znana. Produkcja będzie stanowić prequel Łotra 1, zaś do swoich ról z filmowego spin-offu powrócą Genevieve O’Reilly jako Mon Mothma, Jimmy Smits jako Bail Organa, Alistair Petrie jako generał Draven oraz Diego Luna w roli tytułowego bohatera.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.