Seriale

Turbolasery i bunkry na nowych zdjęciach z planu „Star Wars: Andor”

Nie tak dawno temu kilkukrotnie informowaliśmy Was o serii zakulisowych zdjęć z planu Star Wars: Andor. Pośród materiałów, jakie wówczas wyciekły, znalazły się fotografie z położonej w Szkocji lokacji nagraniowej. Tym razem po raz kolejny możemy przyjrzeć się szkockiemu planowi zdjęciowemu, który uległ wyraźnemu rozbudowaniu.

Użytkownik Twittera imieniem Ross Cameron wspinał się niedawno na szczyt Ben Cruachan, położony w regionie Argyll and Bute. W pewnym momencie natknął się na iście gwiezdnowojenny widok – jego oczom ukazały się wieżyczki z turbolaserami oraz bunkier, które wybudowano w pobliżu starej tamy.

Zdjęcia możecie obejrzeć poniżej:

Biorąc pod uwagę różnorodność miejsc, gdzie prowadzone są nagrania do przygód Cassiana Andora, możemy śmiało założyć, że główny bohater odwiedzi całkiem sporo odmiennych lokacji.

Star Wars: Andor najprawdopodobniej zadebiutuje na Disney+ w przyszłym roku, choć konkretna data premiery pierwszego odcinka nie jest znana. Produkcja będzie stanowić prequel Łotra 1, zaś do swoich ról z filmowego spin-offu powrócą Genevieve O’Reilly jako Mon Mothma, Jimmy Smits jako Bail Organa, Alistair Petrie jako generał Draven oraz Diego Luna w roli tytułowego bohatera.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.