Seriale

[Plotka] 3. sezon „The Mandalorian” z premierą na wiosnę 2022 roku

Powoli zbliżamy się do finału emitowanego właśnie Star Wars: The Bad Batch, w związku z czym fani nieśmiało zaczynają spoglądać w przyszłość, oczekując informacji o kolejnych nadchodzących produkcjach z Odległej galaktyki. Choć wiemy, że w grudniu tego roku czeka nas premiera Księgi Boby Fetta, to niejasna pozostaje kolejność wypuszczania następnych produkcji serialowych, w tym Andora, Obi-Wana Kenobiego czy 3. sezonu The Mandalorian. Wygląda jednak na to, że w kwestii ostatniego z wymienionych tytułów coś właśnie się wyjaśniło.

Na stronie Edelweiss+ (platformie marketingowej, która działa w branży książkowo-komiksowej) pojawiła się pozycja zawierająca promocję nadchodzącej powieści graficznej, inspirowanej serialem o przygodach Dina Djarina – The Mandalorian: Boba Fett Returns. Co jednak ciekawsze, opis tytułu mógł przypadkowo zasugerować, iż premiera 3. sezonu serialu zaplanowana jest na wiosnę przyszłego roku.

„Premiera Księgi Boby Fetta na Disney+ już w grudniu 2021. Premiera 3. sezonu The Mandalorian na Disney+ już wiosną 2022. Pozycja zawiera zdjęcia i dialogi z popularnego serialu.”

Sama powieść miałaby zadebiutować w styczniu 2022, a więc niedługo po premierze The Book of Boba Fett. Jeśli informacje zawarte na stronie okażą się prawdziwe, być może później nie będziemy musieli czekać zbyt długo na powrót Pedro Pascala w roli Dina – okres wiosenny trwa od końca marca do ostatnich dni czerwca, zatem w tym przedziale czasowym powinniśmy oczekiwać premiery 3. sezonu Mandalorianina.

Tradycyjnie zalecamy podejść do powyższych informacji z dozą ostrożności – choć nie są to typowe plotki z niezweryfikowanych źródeł, to nie można też powiedzieć, że doniesienia są w pełni oficjalne. Co więcej, jeszcze do niedawna docierały do nas przecieki, iż prace nad kontynuacją Mando nadal nie ruszyły, a Lucasfilm skupia teraz się na serii o Fetcie. Czas pokaże, które z przecieków okażą się bardziej wiarygodne.

Źródło: Star Wars Leaks

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.