Seriale

Bo-Katan Kryze w 3. sezonie „The Mandalorian”? Katee Sackhoff sugeruje powrót postaci

Kolejny sezon Mandalorianina to jedna z tych gwiezdnowojennych produkcji, na które fani Star Wars bez wątpienia czekają najmocniej, biorąc pod uwagę popularność, jaką cieszyły się dwa poprzednie sezony. Jeśli wierzyć najnowszym plotkom, być może na nowe odcinki The Mandalorian nie będziemy musieli czekać tak długo, jak z początku sugerowano, bowiem prace na planie serialu podobno już się rozpoczęły. Z kolei ostatnia aktywność Katee Sackhoff – aktorki wcielającej się w postać Bo-Katan Kryze – sugeruje, że jej bohaterka powróci na ekrany wraz z Dinem Djarinem.

Jak zauważył jeden z użytkowników Reddita, Katee udostępniła na swoim instagramowym profilu relację, w której zdradza, iż jest w drodze na testy na obecność koronawirusa. Ma to mieć związek ze zbliżającym się „powrotem do pracy”. Treść wypowiedzi aktorki brzmi następująco:

„Jestem w drodze na mój test na obecność COVID, bo »ona wraca« do pracy. Coooo? Co to może być?”

Choć aktorka nie wskazuje wprost, że chodzi tu o nagrania do 3. sezonu Mandalorianina, to poszlaki składają się w dość logiczną całość. Mając w pamięci ostatnie przecieki na temat startu zdjęć do serialu oraz fakt, że obecnie Sackhoff nie pracuje nad żadnym innym projektem, można z dużą dozą prawdopodobieństwa przypuszczać, że chodzi właśnie o gwiezdnowojenną produkcję.

Finał 2. sezonu serii wyraźnie zasugerował, że Bo-Katan i jej pogoń za Darksaberem mogą odegrać istotną rolę w dalszych przygodach Dina. Wielu fanów i komentatorów przewiduje zmianę kursu fabuły w kierunku odbicia Mandalory, co rzeczywiście mogłoby stanowić sensowny punkt wyjścia dla kolejnego sezonu pierwszego serialu aktorskiego Star Wars.

Nie wiadomo, kiedy Lucasfilm mógłby chcieć rozpocząć emisję The Mandalorian, ale jeśli rzeczywiście prace na planie już trwają, możemy zakładać, że będzie to połowa lub końcówka przyszłego roku. W międzyczasie czeka nas premiera przynajmniej jednego (a przy dobrych wiatrach nawet trzech) serialu, a mianowicie Księgi Boby Fetta, stanowiącej spin-off przygód Mandalorianina.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.